+48 534 224 355 [email protected]

DEPILIACJA LASEROWA

Do dyspozycji mamy urządzenie firmy
LUMENIS®: laser LIGHTSHEER®DESIRE™

Zabieg depilacji laserowej w salonie ATELIER wykonywany jest tylko na najlepszym sprzęcie LIGHTSHEER®DESIRE™:

Zabieg depilacji laserowej w salonie ATELIER wykonywany jest tylko na najlepszym sprzęcie – do dyspozycji mamy urządzenie firmy LUMENIS®: laser LIGHTSHEER®DESIRE™. Nasz laser, to nowoczesny i niezwykle precyzyjne urządzenie, które trwale usuwają owłosienie z każdej części ciała.

Działanie lasera LightSheer opiera się na pracy dwóch głowic: mniejszej o wymiarach 9 mm x 9 mm oraz większej 22 mm x 35 mm. Mniejsza głowica wykorzystywana jest do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc na ciele, natomiast większa idealnie nadaje się do laserowego usuwania owłosienia większych powierzchniowo partii, tj. depilacji nóg, pleców czy brzucha. Taka konstrukcja lasera umożliwia depilację skóry w 3 x krótszym czasie, z jeszcze większą dokładnością i precyzją.

Zastosowanie drugiej, większej głowicy w połączeniu z dużą powierzchnią działania i podciśnienia, umożliwia dokładniejszą penetrację oraz absorpcję energii w głąb ciała. Duża głowica lasera doskonale sprawdza się u Klientów z ciemną karnacją, wrażliwą skórą, jak również z tendencją do pękających naczynek. Wielkość głowicy ma również bezpośredni wpływ na promień rozchodzenia się wiązki lasera i głębsze wnikanie światła laserowego w skórę – jeszcze bardziej zwiększając efektywność całego zabiegu!

LOKALIZACJA

Atelier Kosmetyczne -
Sylwia Brodowicz
ul. Kraszewskiego 50 A
Jarosław, Przemyśl, Poland

DANE KONTAKTOWE

73 1240 2571 1111 0010 6370 1224

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00