+48 534 224 355 [email protected]

Regulamin SALONU

  1. Rezerwacja zabiegów: W celu zarezerwowania terminu zabiegu należy skontaktować się z Salonem telefonicznie lub osobiście. Każdy nowy klient Salonu Atelier Kosmetycznego jest zobowiązany do wpłaty zadatku w wysokości 50% wartości zabiegu. Numer konta bankowego jest dostępny na stronie www.atelierjaroslaw.pl , po dokonaniu wpłaty należy przesłać sms potwierdzający wpłatę.

W przypadku braku wpłaty zadatku termin do 24h zostaje anulowany.

  1. Anulacja zabiegu: Odwołanie lub zmiana terminu zabiegu musi nastąpić najpóźniej 24h przed umówionym terminem. W przypadku terminu krótszego niż 24h przed zabiegiem – zadatek i termin zabiegu przepada
  2. Polityka spóźnień: Klientki proszone są o punktualność przybycia na umówiony zabieg. Opóźnienie klienta może skutkować skróceniem czasu zabiegu aby nie zakłócić harmonogramu innym klientkom przypadku spóźnienia powyżej 15 min i nie poinformowania salonu , możemy zastrzec sobie prawo do odmówienia wizyty.
  3. Odpowiedzialność Klientek: Klientki są odpowiedzialne za dostarczenie prawdziwych, aktualnych i kompletnych informacji dotyczących swojego zdrowia, alergii, czy innych czynników, które mogą mieć wpływ na przeprowadzenie zabiegu. Klientki są zobowiązane do poinformowania personelu o wszelkich zmianach w ich stanie zdrowia przed przystąpieniem do zabiegu.

Bezpieczeństwo i higiena: Salon podejmuje wszelkie środki ostrożności i utrzymuje najwyższe standardy higieny, aby zapewnić bezpieczne środowisko dla Klientek.

Klientki zobowiązane są przestrzegać zasad higieny, takich jak noszenie maseczek ochronnych, dezynfekcja rąk, czy inne procedury zgodnie z zaleceniami salonu.

  1. Polityka zwrotów i reklamacji: Reklamacje dotyczące jakości wykonanego zabiegu należy zgłaszać w ciągu 48 godzin od jego wykonania. Salon podejmie wszelkie działania, aby rozwiązać reklamację w sposób satysfakcjonujący dla Klientki, co może obejmować bezpłatne poprawki .

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie salonu kosmetycznego „Atelier Kosmetyczne Jarosław Sylwia Brodowicz” w dowolnym momencie. Aktualna wersja regulaminu jest dostępna na stronie internetowej salonu oraz w recepcji.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed dokonaniem rezerwacji zabiegu w naszym salonie.

 

Z wyrazami szacunku,
Sylwia Brodowicz

LOKALIZACJA

Atelier Kosmetyczne -
Sylwia Brodowicz
ul. Kraszewskiego 50 A
Jarosław, Przemyśl, Poland

DANE KONTAKTOWE

73 1240 2571 1111 0010 6370 1224

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00