+48 534 224 355 [email protected]

Laser Q-SWITCH ND YAG LASER

Zabiegi laserowe w salonie ATELIER wykonywane są tylko na najlepszym sprzęcie Q-SWITCH ND YAG LASER

Q-SWITCH ND YAG LASER to jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na rynku Polskim. Impuls nanosekundowy pozwala na najskuteczniejszą pracę jednocześnie nie uszkadzając skóry i zachowując pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Zastosowanie Q-SWiTCH :

  • usuwanie makijażu permanentnego
  • usuwanie tatuażu
  • zmniejszenie widoczności przebarwień
  • peeling węglowy „black doll”

Cennik zabiegów Q-Switch

  • Usuwanie laserowe tatuażu/ makijażu permanentnego [od 250 zł]
  • Usuwanie przebarwień na twarzy [od 150 do 900 zł]
  • Peeling „Black Doll’ [350 zł]

1.Usuwanie tatuażu/makijażu permanentnego
Laser neodymowy Q-SWITCHED skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła (poniżej 10 nanosekund). Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje rozerwania barwnika a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

 

2.Usuwanie przebarwień wszystkich typów
Usunięcie przebarwień laserem Q-switch nd yag jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów faktorem>50.

3.Peeling „black doll”
Zabieg polega na „strzałach” promieniem laserowym na skórę twarzy lub dekoltu pokrytej koloidalną pastą węglową. Drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności oraz pory skóry, a następnie absorbują energię światła lasera nd yag, która powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami. Efektem jest oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie stanu zapalnego, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

LOKALIZACJA

Atelier Kosmetyczne -
Sylwia Brodowicz
ul. Kraszewskiego 50 A
Jarosław, Przemyśl, Poland

DANE KONTAKTOWE

73 1240 2571 1111 0010 6370 1224

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00